SPOLUPRÁCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

 

KROUŽKY VE SPOLUPRÁCI SE ZÁKLADNÍ ŠKOLOU:

 

Formy další spolupráce pro letošní školní rok budou doplněny v nejbližších dnech

 

Harmonogram úterních kroužků během 1. pol. 2018/19

 

datum  název kroužku

2.10.      hudební

9.10.      výtvarný

16.10.    anglický

23.10.    sportovní

6.11.      hudební

13.11.    výtvarný

20.11.    anglický

27.11.    sportovní

4.12.      hudební

11.12.    výtvarný

18.12.    anglický

8.1.        sportovní

15.1.      hudební

22.1.      výtvarný

29.1.      anglický

 

 

Mažoretky MIMI v 1.  pol.  2018/19

 

Každý čtvrtek od 15:30 do 17:00.

První trénink proběhne dne 20.9. 2018. S sebou: sportovní oblečení, piškoty či jarmilky, pití.

 

 

SLAVNOSTNÍ PASOVÁNÍ NA ŠKOLÁKY - ČERVEN 2018

Všem předškolákům přejeme hodně štěstí v základní škole a na jejich další pouti životem nejen my všichni  z MŠ Křižíkova, popřát a obdarovat je přišla rovněž paní starostka Ing. Petra Bernfeldová a pan ředitel Mgr. Libor Novotný.

 

 

Další informace naleznete přímo na webových stránkách základní školy. Využijte níže uvedený odkaz

Základní škola Nádražní

V letošním školním roce probíhá projekt založený na spolupráci Základní školy Nádražní s mateřskou školou Křižíkova. Tento projekt je financován z účelového příspěvku poskytnutého STATUTÁRNÍM MĚSTEM OSTRAVA, městským obvodem Moravská Ostrava a Přívoz, odborem strategického rozvoje, školství a volnočasových aktivit.

V rámci projektu zajišťuje Základní škola Nádražní každý čtvrtek přímo v prostorách školy pro děti z předškolních tříd naší MŠ  VOLNOČASOVÉ KROUŽKY. Nabízena je dětem angličtina, výtvarný kroužek, pohybový kroužek a dramaťáček.

 

Termíny kroužků        – vyučující

 • 15.2. Výtvarný –  Bc. Weissová
 • 22.2. Pohybový – Mgr. Černá, Mgr. Šrámková
 • 1.3. Anglický – Mgr. Čecháčková
 • 8.3. Pohybový – Mgr. Černá, Mgr. Šrámková
 • 22.3. Dramatický –  Mgr. Ostružková, Mgr. Matějová
 • 5.4. Pohybový – Mgr. Černá, Mgr. Šrámková
 • 12.4. Výtvarný – Bc. Weissová
 • 19.4. Pohybový – Mgr. Černá, Mgr. Šrámková
 • 26.4. Anglický – Mgr. Čecháčková
 • 3.5.   Pohybový – Mgr. Černá, Mgr. Šrámková
 • 10..5. Dramatický – Mgr. Ostružková, Mgr. Matějová
 • 17.5. Pohybový – Mgr. Černá, Mgr. Šrámková
 • 24.5  Výtvarný – Bc. Weissová
 • 31.5. Pohybový – Mgr. Černá, Mgr. Šrámková
 • 7.6. Anglický – Mgr. Čecháčková
 • 14.6. Dramatický – Mgr. Ostružková, Mgr. Matějová

Během čtvrtečního dopoledne navštěvují předškoláci „Učení nanečisto“, kde se během různých edukačních aktivit děti seznamují s prostředím školní třídy, tělocvičny, knihovny či hřiště, získávají základní povědomí o rozdílnosti i podobnosti prostředí školky a školy. Touto formou se děti připravují na blížící se zápis do prvních tříd, na který se letošní předškoláčci velmi těší.

Z účelového příspěvku budou dále hrazeny společné výlety školáků a předškoláků, ekoaktivity spojené se zahradou MŠ, slavnostní pasování předškoláků, tvořivé vánoční aktivity a vznikající nové webové stránky školky.