Vážení zákonní zástupci,

 

zápis dětí do mateřské školy na školní rok 2021/2022 se uskuteční v úterý 4. května 2021 v době provozu mateřské školy ( 6:00 - 16:00 hod.).

 

________________

Mateřské školy !!!

Portál předškolního vzdělávání

 

Pilotně otevřen pro zápisy v 13 mateřských školách městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz

Statutární město Ostrava pilotně startuje pro 13 mateřských škol z městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz nový web Portál předškolního vzdělávání, který umožní zákonným zástupcům generování žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022.

Zápis na těchto 13 pilotních mateřských školách proběhne 4. 5. 2021 v provozní době mateřské školy. Portál bude pro rodiče zpřístupněn od 12. 4. 2021.

Zápis k předškolnímu vzdělávání na ostatních mateřských školách v jednotlivých městských obvodech bude probíhat v ředitelkou stanovených termínech,  zveřejněných na webových stránkách jednotlivých MŠ v rámci období stanoveném školským zákonem, tedy od 2. května do 16. května 2021.

Mateřské školy zajistí organizaci zápisů tak, aby byla  respektována vydaná epidemická opatření a zohlední individuální možnosti a omezení jednotlivých účastníků a zároveň splněny všechny zákonné povinnosti.

Spádovost

Školský obvod všem mateřským školám zřízeným městskými obvody tvoří území města.

 

Postup a veškeré informace k průběhu zápisu naleznete na tomto odkaze níže

od 12. 4. 2021:

https://ms.ostrava.cz

________________

 

 

Bližší informace budou postupně zveřejňovány.

Mgr. Petra Šrámek Zahradníková, ředitelka MŠ

 

 

I U Á L Í  Í D A  Š O Y

Na odkazu níže můžete zhlédnout krátkou prezentaci naší školy.

 

https://youtu.be/KdFcphdoGuM