UPOZORŇUJEME NA AKTUÁLNÍ SITUACI V MŠ:

KARANTÉNA SE NYNÍ TÝKÁ TAKÉ TŘÍDY SOVIČEK. DĚTI, KTERÉ BYLY VE TŘÍDĚ SOVIČEK PŘÍTOMNY 22. nebo 23. nebo 24. 11. 2021 JSME O TÉTO SITUACI INFORMOVALI A DÁLE BUDOU JEJICH ZÁKONNÍ ZÁSTUPCI KONTAKTOVÁNI KHS. ČEKEJTE NA INSTRUKCE KHS, PEČLIVĚ ČTĚTE VEŠKERÉ INFORMACE A DODRŽUJTE POSTUPY.

V KARANTÉNĚ JE TŘÍDA BERUŠEK KVŮLI RIZIKOVÉMU KONTAKTU S COVID POZITIVNÍ OSOBOU. KARANTÉNA SE TÝKÁ POUZE DĚTÍ, KTERÉ JIŽ BYLY O TOMTO STAVU INFORMOVÁNY. DĚTÍ, KTERÉ VE TŘÍDĚ BERUŠEK NEBYLY PŘÍTOMNY VE DNECH 18. A 19. 11. 2021, SE KARANTÉNA NETÝKÁ.

O DALŠÍM VÝVOJI SITUACE DLE POKYNŮ KHS VÁS BUDEME NEPRODLENĚ INFORMOVAT.

PŘEJEME PEVNÉ ZDRAVÍ VŠEM.

Srdečně Vás zveme na tvořivé odpoledne "Vánoční Dílničky", které proběhnou na jednotlivých třídách v týdnu od 22.11. do 26.11.2021 (přesný termín pro danou třídu bude vyvěšen v šatně).

Materiál na tvoření bude zajištěn. Přineste si s sebou jen dobrou náladu. Společně se vyladíme do předvánoční pohody.

Těšíme se na Vás!

Nepřehlédněte, důležité!!!  Žádáme vás všechny, abyste do mateřské školy přiváděli pouze zdravé děti bez příznaků infekčního onemocnění a po nemoci děti DOLÉČENÉ!!!  V posledních dnech se nákaza covidem-19 prudce šíří v dětských kolektivech (mateřské školy nevyjímaje). Žádáme vás o důsledné dodržování hygienických opatření, abychom se chránili navzájem.  Děkujeme za vstřícnost a pochopení. Přejeme všem pevné zdraví!!!